post

تور هند  نوروز

تور دهلی + آگرا + جیپور              مشاهده پکیج (تور مثلث طلایی)

 • قیمت: ۴٫۹۹۵٫۰۰۰ تومان

 • مدت: ۷شب و ۸روز

 • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت پرواز ماهان-ویزا-ترانسفر فرودگاهی و بین شهری با اتوبوس های ولوو- ۷شب اقامت در هتل با صبحانه-بیمه مسافرتی-راهنمای فارسی زبان 

  ۳ گشت :

  ۱ – بازدید از منار قطب-دروازه هند-کاخ ریاست جمهوری و بنای یادبود گاندی با ناهار-بازدید از معبد آکشاردام

  ۲-بازدید از تاج محل-قلعه آگرا با ناهار

  ۳-بازدید از قلعه آمر و کاخ شهر و رصدخانه همراه با ناهار


 •  تور گوا + بمبئی              مشاهده پکیج (تور بمبئی+گوا)

 • قیمت: ۴٫۶۹۵٫۰۰۰ تومان

 • مدت: ۷شب و ۸روز

 • خدمات تور: بلیط رفت و برگشت بمبئی با پرواز ایران ایر-۷شب اقامت در هتل با صبحانه-ویزا-ترانسفر فرودگاهی-مسیر بمبئی به گوا و برعکس با پرواز داخلی انجام میشود-بیمه مسافرتی-راهنمای فارسی زبان

  ۲گشت شامل :

  ۱٫ بمبئی: بازدید از دروازه هند-دانشگاه بمبئی-دادگاه عالی-مرکز خرید کرافورد-باغهای معلق-موزه گاندی-معبدچین

  ۲٫گوا:بازدید از کلیسای گوا که توسط مهندسین پرتقالی ساخته شده وساحل-بازدید از موزه های مسیحی و معبد هندوی مهلسا+گشت کشتی


 • دهلی یکی از بزرگ‌ترین شهرهای هند است که بخش کوچک‌تری به نام دهلی نو را احاطه کرده است. اغلب مردم در بدو ورود با دیدن عظمت آن ممکن است کمی شوکه شوند. شهری که سنت و مدرنیته به همراه زیبایی‌های بی‌شمار  را با هم ارایه می دهد.
  در مقایسه با بیشتر شهرهای هندوستان به جز بمبئی، دهلی جایی نسبتا گران است. در این شهر می‌توان فرهنگ‌ها، مذاهب و عقاید مختلف زیادی را مشاهده کرد که در ابتدا ممکن است گیج کننده باشد. دهلی پایتخت هند محسوب می‌شود که تراکم جمعیتی زیادی هم دارد.
 • آگرا یا آگره (انگلیسی: AGRA) سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است. این شهر درکنار رودخانه یامونا (جمنا) قرار گرفته و از دهلی پایتخت هند، با قطار تنها دو ساعت و نیم، با ماشین ۴ ساعت و با هواپیما ۳۰ دقیقه فاصله دارد.نام آگرا به شکل «آگرهبانا» نخستین بار در کتاب حماسی مهابهاراتا آمده و معناشناسان آن را «پردیس» یا «بهشت» معرفی کرده‌اند. در قرن‌های ۱۶ یا ۱۷ میلادی آگرا به راستی تمثالی از پردیس در روی زمین شده بود. آگرا در زمان حکومت اکبر، جهانگیر و شاه جهان اهمیت زیادی یافت. این شهر پایتخت حکومت اکبر، پادشاه بزرگ امپراتوری مغولی هند یا گورکانیان بوده و در آن زمان تبدیل به مرکز هنر، فرهنگ، تجارت و یادگیری کشور پهناور هندوستان گردید.
 • جیپور، شهری است که به رنگ‌های زنده، خیابان‌های باریک و بیشتر از همه یادمان‌های تاریخی مسحور کننده‌اش شناخته می‌شود. این شهر که به خاطر سازه‌هایی که از ماسه سنگ صورتی ساخته شده‌اند، به شهر صورتی نیز شهرت دارد و بازدیدکنندگان، محققین و عاشقان تاریخ را از هر گوشه جهان به سمت خود می‌کشد.با ردیف یادمان‌هایی که در شکوه دولتمندی و عظمت فرمانروایان راجپوت غوطه‌ور شده‌اند، جیپور، سفری تماشایی و بی‌نظیر در گذشته غنی‌اش را به مسافران هدیه می‌کند.